Glazbena škola Ivana Lukačića

Početak nastave u Glazbenoj školi Ivana Lukačića - šk. god. 2020./21.

Autor: Eni Vuletić, 6. 9. 2020.

POČETAK NASTAVE U GLAZBENOJ ŠKOLI IVANA LUKAČIĆA, ŠIBENIK

Nastava će se u novoj školskoj godini održavati u prostorijama Glazbene škole (prema protokolu o odvijanju nastave utvrđenom na Nastavničkom vijeću 4. rujna 2020.) i to na sljedeći način:

• Individualna nastava (instrumenta / pjevanja) počinje 7. rujna 2020. Raspored ćete dobiti u dogovoru s nastavnikom glavnog predmeta, koji će vas kontaktirati telefonom;
  • Grupna nastava teoretskih predmeta održavat će se na daljinu, u realnom vremenu i po fiksnom rasporedu za sljedeće razrede i predmete:

SOLFEGGIO                 2. razred osnovne glazbene škole
                                      3. razred osnovne glazbene škole
                                      4. razred osnovne glazbene škole
                                      5. razred osnovne glazbene škole

POVIJEST GLAZBE       1. razred srednje glazbene škole
                                        3. razred srednje glazbene škole

ZA SVE OSTALE PREDMETE NASTAVA ĆE SE ODRŽAVATI UŽIVO U PROSTORIJAMA ŠKOLE uz poštivanje protokola o odvijanju nastave. Grupna nastava i nastava skupnog muziciranja provodit će se u manjim odgojno-obrazovnim skupinama kako bi se održao propisani razmak između učenika. Obavezno je nošenje maski za učenike, nastavnike i sve djelatnike škole.

Nastava će se odvijati u dvije smjene.

Nastava grupnih predmeta počinje u ponedjeljak, 14. rujna 2020. godine.

Raspored nastave grupnih predmeta možete naći u timu svoga razreda na platformi Microsoft Teams (ovo vrijedi za sve učenike OSIM za učenike prvog razreda osnovne glazbene škole – vidi obavijest u prilogu).

ZA UČENIKE 1. RAZREDA OSNOVNE ŠKOLE I NJIHOVE RODITELJE vrijedit će poseban protokol.

Prvog dana nastave, u ponedjeljak 7. rujna 2020. učenici će doći u pratnji jednog roditelja u unaprijed određeno vrijeme koje će vam javiti profesor glavnog instrumenta.

Raspored roditeljskih sastanaka nalazi se u prilogu.

Molimo vas da dolazite u točno vrijeme, u pratnji samo jednog roditelja te da se držite obaveze nošenja maske u svim javnim prostorima.

Sretno nam svima!

Šibenik, 5. rujna 2020.

Ruža Raguž Cukrov, prof.
ravnateljica